niedziela, 12 stycznia 2014

155. BaekYeol facts 51-52
51. Chanyeol obraził się na Baekhyuna, kiedy ten powiedział, ze ma nową dziewczynę, którą później okazał się jego IPod( tak, Baekhyun, doprowadzaj nas wszystkich do palpitacji serca. Tak, kochanie. Idealny pomysł -.- Ale zazdrosny Chanyeol jest mega uroczy, o ja >-<)


52. Baekhyun nalega, żeby Chanyeol nazywał go hyungiem, bo jest od niego starszy, mimo że urodzili się w tym samym roku. Jednak Chanyeol nigdy nie chciał go tak nazywać, wolał mówić na niego „Nasz Baekhyun”

A/n: Wszystkiego najlepszego, Kyungsoongie <3

Jutro urodziny KaiSoo~ Przygotujcie sie na spam! ^^ 

4 komentarze:

 1. Noona, noona, noona kocham cię <3 Baekyeol, orgazm na miejscu <3 A co do Kaisoo ... chcesz żebym nadal żyła czy mam sb żyły podciąć ;c ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Baekyeollie najlepszy, zawsze tacy real, nie? *°*
   Ale jutro najwazniejszy dzień w życiu shipperów KaiSoo, bo poza ich urodzinami, to jeszcze dzień śmierci Jongina w Anterograde Tommorow! Musimy go świętować, to troche jak Wielki Piątek, tylko, że w religii KaiSoo.. hej, wiesz co mam na myśli xD
   Jak jakoś przeżyjesz tą jedną notkę, to dostaniesz ode mnie gratisowe Baekyeolowe fakty, zgoda? :>

   Usuń
 2. są real real i to bardzo <3 ;3 chcem !!!!!! ale jeszcze cem chociaż jedną z Suchen <3 ;d no to tezaz musze przeżyć jutro xd hahah nie ma innej opcji ;d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to deal ^^ Już się zabieram za szukanie SuChena ^^

   Usuń