wtorek, 16 kwietnia 2013

22. HunHan facts 69-75


69. [15.04.2013]
 Kiedy byli przy bramkach, ponieważ Luhan musiał iść do kolejki dla obcokrajowców Sehun zaczął do niego machać na pożegnanie i krzyknął "bye". Przez nieuwagę wpadł w jakąś panią i skłonił się jej na przeprosiny (Fancam ;3 )


70. [Przyjęcie urodzinowe Sehuna]
 Fan: W jaki sposób Sehun atakuje swojego Hyunga? (Luhana)
Suho: Nie ma w tym nic wyjątkowego, ponieważ dla Sehuna, Luhan jest wyjątkowy...
Luhan: Co?! (...dołączam do pytania xD Wypowiedź SuHo nie ma sensu xD Ale jest urocza :D)


71. Sehun: “Luhan-hyung jest przystojny, dobrze tańczy i śpiewa; naprawdę niczego mu nie brakuje. Także jego osobowość jest urocza, ale czasami pokazuje swój męski urok. Hyung jest niesamowity"

72. [130119 DKFC]

Luhan klęknął przed Sehunem z różą  ale Sehun jej nie wziął. Nagle pojawił się Kai, zabrał ja i uciekł, a potem Sehun pobiegł za Kaiem i go przytulił.73. Sehun i Luhan często maja włosy farbowane na ten sam kolor. Np. obaj w tym samym czasie mieli najpierw jasny blond (prawie białe włosy O.O), a później różowy/ jasno czerwony (Coordi noony są shipperkami HunHana xD )
74. Zdolności do grania w gry tej dwójki są bardzo wysokie (Let's play gameuu~! ;3 )


75.Sehun uważa, że Luhan jest idealnyA/n; Co do 72 tooo to było tak, że kilka dni/ tygodni wcześniej na jednym z SM Town Sehun klęknął przed Luhanem, a Lu do niego podbiegł i wylał na niego wodę zlewając to, że SEHUN PRZED NIM KLĘKAŁ. Więęęc, myślę, że maknae się zrewanżował i nie wziął tej róży z czystej przekory :D Mściwe dziecko xD (też bym tak zrobiła xD)


2 komentarze:

 1. Jezu, kocham ten fakt, że mogę sobie wejść na komputer kiedykolwiek i zawsze widzę, że dodałaś coś nowego i mogę sobie pofap... Fangirlingować xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz jak bardzo mnie to cieszy ;3
   Fangirling zawsze spoko, też sobie fangirluje jak czytam te fakty :D

   Usuń