wtorek, 23 kwietnia 2013

27. HunHan facts 87-90( MuBank edition~)


87. [120824 MuBank Fanaccount] Sehun był dziś bardzo touchy (ok, to słowo nie ma polskiego odpowiednika, nie w tym sensie ;-; To Wam to wytłumaczę tak, że nie mógł po prostu utrzymać rąk przy sobie) jego ręce cały czas były na Luhanie, na jego talii, czasami pośladkach i tak dalej~
“Mimo, że nie jestem fanką HunHana, ta dwójka miała naprawdę wiele interakcji za sceną. Sehun uczył Luhana kroków, przytulając go, łapiąc w talii i klepiąc po pośladkach, no  czemu nie →_→”
88. Sehun i Luhan dzielili się wodą. Sehun wziął butelkę od fana i wypił z niej, a później chciał, aby Luhan też się z niej napił. Na początku Luhan odmówił, ale Sehun nalegał, więc w końcu Luhan się napił.
89.Obaj byli dziś we wspaniałym nastroju, Sehun cały czas się uśmiechał i chichotał. Rozmawiał z ludźmi i śmiał się. Jedyny moment w którym spoważniał to wtedy, gdy uczył Luhana kroków.
90. [120817 MUBANK FANACC] Luhan i Sehun szli przez tłum, ale moja kamera nie mogła złapać ostrości, więc ją opuściłam. Ku mojemu zaskoczeniu, stanęli na wprost mnie! Luhan starał się obejść mnie do okoła, żeby dojść do szklanych drzwi znajdujących się za moimi plecami. Wtedy Sehun zaczął powtarzać"nie, nie, nie", zrobił obrót o 90 stopni i zaprowadził Luhana do prawdziwych drzwi, trzymając mu rękę na talii.

A/n: Jakby ktoś nie wiedział, to MuBank(Music Bank) to koreański program muzyczny emitowany przez KBS w każdy piątek o 19:00 naszego czasu, oraz mój jedyny pretekst do nie dostania depresji galopującej czekając na weekend :3 Kbs dostępny jest w Cyfrowym Polsacie chyba na 299 kanale(HD), a w Cyfrze plus na 527( też HD). Na Cyfrze dostępny jest jeszcze Arirang TV na kanale 389 bodajże ^^ Tutaj od pon. do pt. o godzinie 14:30 leci Pops in Seoul, gdzie są różne Kpopowe MVs ^^ A o 14:00 jest Showbiz Korea, gdzie rozmawiają o filmach, serialach, muzyce, przeprowadzają wywiady, itp. ^^(ostatnio przez jakieś pół sekundy było EXO, w sekundzie znalazłam się po drugiej stronie pokoju, milimetr od telewizora xD)
Huh... jutro dalsza część testów... Matematyczno-przyrodnicze... Najgorsze...
A moja mama czyta 50 shades of Grey... I proponuje mi, żebym też przeczytała... Kocham tego człowieka :D

2 komentarze:

 1. Myślałam, że już się nie doczekam nowych ciekawostek!


  Dziękuje za nie :)

  Trzymam kciuki za jutro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, ze tak długo nie dodawałam ^^" Testy, testy, powtarzanie xD

   Nie ma za co dziękować, unnie~ To ja dziękuję Tobie za wszystkie komentarze <3

   Nie dziękuje, żeby nie zapeszyc :D

   Usuń